Güncel haberler
Ana Sayfa Finans Döviz Dolar Dolar Kaç TL? Günlük Dolar Kuru – 14 Ekim 2020 Çarşamba

Dolar Kaç TL? Günlük Dolar Kuru – 14 Ekim 2020 Çarşamba

Dolar bugünlerde sakinliğini korumamaktadır. Bir süre sakin olarak davam eden dolar fiyatları, son birkaç haftada sürekli düşüş ve artış halindedir. Eğer dolarınızı daha fazla karlı şekilde kullanmak isterseniz, kesinlikle bu dönemlerde değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Sürekli hareket halinde olan dolarların Kaç TL? son zamanlarındaki birim fiyatları şöyledir.

5 Şubat 2023 tarihi itibariye Merkez Bankası verilerine göre

1 USD Alış = 7.9467 TL
1 USD Satış = 7.9150 TL

Günlük dolar kurunu sitemizden canlı takip edebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere dolar, şu günlerde en iyi yatırım araçları arasında yer alıyor. Özellikle de yüklü miktarda doları olan insanlar bu konu da büyük tereddütlere düşüyor.

İnsanların çoğu genel olarak, dolarlarını bozdurmak yerine yastık altı yapmayı tercih ediyor. Fakat bunun gibi düşünmeyen insanlar da dolarlarını piyasa da değerlendirerek daha fazla kazanç elde ediyor. Dolar, hem yükselen hem de daha da düşen bir yatırım aracıdır. Eğer doğru zaman ve doğru işlem yaparsanız, piyasadaki paranızın kat kat fazlasını kazabilirsiniz.

Türkiye’de Dolar yatırımı son zaman da daha da çoğalmıştır. Döviz kurları ülkelerin günlük ekonomik kuralları çerçevesine göre anlık olarak değişir. Döviz piyasasına söz sahibi olmak ve daha çok para kazanmak isteyen biri, bu gelişmeleri en iyi şekilde takip etmelidir.

Hakkında sinan

Bu habere de bakabilirisiniz

Makale Yazarak Ayda 3000 Lira Nasıl Kazanıyorum?

Herkesin hayali evden çalışarak para kazanmanın olduğu bir sistem kurmaktır. Bunu sağlamak için yeterince cesaretiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir