30 Mart 2023, Perşembe
Güncel haberler
Ana Sayfa Finans Makale Yazarak Ayda 3000 Lira Nasıl Kazanıyorum?

Makale Yazarak Ayda 3000 Lira Nasıl Kazanıyorum?

Herkesin hayali evden çalışarak para kazanmanın olduğu bir sistem kurmaktır. Bunu sağlamak için yeterince cesaretiniz ve azminiz varsa başaracağınızdan şüpheniz olmasın. Bu yazıyı sizlere rehber olması için yazıyorum.

Ben de çoğu çalışan gibi sevmediğim işi yapıyor ve bir gün pazartesi sendromuna uğramadan çalışacağım günlerin hayalini kuruyordum. Çalışırken ek gelir elde edebileceğim sonrasında ise bunu ana gelir kaynağı olarak kullanabileceğim bir iş alanı araştırdım. Araştırmalarım ve kabiliyetlerim sonucu bana en uygun işin makale yazarak para kazanmak olduğunu keşfettim.

İşim gereği sürekli okuyan, gündemi takip eden ve yeni gelişmeleri takip eden bir yapım var. Bunu internet sitelerine içerik olarak makale yazarak değerlendirmeye karar verdim. Öncelikle ilgim alanında yazı yazmamı isteyen birkaç kişiye düzenli yazmaya başladım. Yazılarım ziyaretçiler ve yazdıranlar tarafından oldukça sevildi. Bu gelen işin artmasını sağladı. Bu sırada ortalama 300 – 500 tl arası kazanmaya başladım.

Genelde 100 kelimesi 1 TL den, içerik odaklı bilgi veren özgün makaleler yazdım. Sonra şunu fark ettim ki aslında bu iş tün dünyada oldukça büyük bir pazara sahip her gün ihtiyacın arttığı büyük alan. Sonrasında biraz da kendim müşteri aradım. Öncelikle webmaster forumlarında makale yazarı arayan kişilere ulaşabilmek için orada başlıklar açtım hizmetimi tanıttım. Oradan gelen tekliflere daha önce ki yazdığım makaleleri göndererek referans olmasını sağladım. Oradan da işlerim giderek çoğalmaya başladı. Şuan düzenli olarak çalıştığım web siteleri var ve onlara ilgi alanımda ki konularda içerik sağlıyorum.

Size söyleyebileceğim şey eğer yapabileceğinize inandığınız bir yeteneğiniz varsa bunu gelir modelinize çevirebilir ve istediğiniz özgür hayatı yaşayabilirsiniz.

Bu işi tam olarak yapmaya başlamadan önce İstanbul’da trafikte her gün 3-4 saatimi geçirerek sevmediğim işi yapıyordum. Yazmaya başladıktan bir yıl sonra işimden istifa ederek Balıkesir’in şirin bir sahil kasabasına yerleştim. Şimdi huzur dolu bir yerde keyfime göre çalışıyorum.

Ayda 3000 lira ve üzerini kazanıyorum. Eğer siz de yazmak isterseniz size yazabileceğiniz alanlar ve yerler konusunda yardımcı olabilirim. Yazmak isteyenler konunun altına yorum bırakabilir.

Bir sonraki yazımda makale yazmaya başladıktan sonra iş alabileceğiniz siteleri paylaşacağım.

Hakkında zanzanamoltigor

Bu habere de bakabilirisiniz

viop nedir

Viop Nedir ?

Para piyasaları ile ilgileniyorsanız viop’u iyi yada kötü bir şekilde duymuşsunuzdur. Viop nedir ? Viop …

5 Yorumlar

  1. Bende tez yazıyorum gayet iyi kazandırıyor. Ama bende günlük makaleler yazabilirim. Dediğiniz gibi aşama aşama çeşitlendirmek lazım.
    teşekkürler

  2. Benim kalemimde sağlam makale yazmak istiyorum yönlendirebileceğiniz yerler var mi? Şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim.

  3. bende yazmayı düşünmeye başlayanlardanım yardımcı olurmusunuz

  4. ben de ilgiliyim bu konuya

  5. bu konuda uygun site önerilenizi öğrenebilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yeni