30 Mart 2023, Perşembe
Güncel haberler
Ana Sayfa Finans Makale Yazarak Para Kazanın

Makale Yazarak Para Kazanın

Daha önce Makale Yazarak Ayda 3000 Lira Nasıl Kazanıyorum? adlı yazımı hatırlarsınız, bugün daha detayına ineceğiz. Eğer bu işi bir zaman sonra büyüterek gelirinizin büyük bir kısmını bu şekilde kazanmak istiyorsanız oldukça geniş bir müşteri kitlesine ulaşmanız gerekiyor.

Yazı yazmak oldukça geniş bir alana sahip. Bir ürüne tanıtımda yazabilirsiniz, bir kişiyi veya yeri de tanıtabilirsiniz. Kaliteli bir içerik oluşturabilmeniz için yazacağınız alanlarda belli bir birikiminiz olmalı. Eğer birikiminiz yoksa yazacağınız yazılar belli bir konu etrafında dolanıp duracaktır. Yazabileceğiniz alanları belirledikten sonra şimdi sıra müşteri bulmaya geldi. Ben daha önceki yazımda da belirttiğim gibi web sitelerine ilgi alanımda yazıyorum. Bu alan hem çok dinamik hem de nakit dönüşü oldukça hızlı. Yazılarımı teslim edip gerekli kontroller sağlandıktan sonra param hop banka hesabımda.

İçerik Satılan Siteler, Platformlar

R10 – www.r10.net

R10 bir webmaster forumu. Benim en çok kullandığım yerlerin başında geliyor. Ben üye olurken üyelik için davetiye yada ücretli üyelik gerekliydi. Ticaret hacmi oldukça iyidir. İlk başta yazabileceğiniz metinler için müşteri bulabilirsiniz.

iyi.net – www.iyi.net

İyinet en eski webmaster forumlarından biridir. R10 dan önce tüm ticaret burada dönüyordu desek yanlış olmaz. Zamanda için de eski hacmini kaybetti ama hala iyi bir pazar.

wmaracı – www.wmaraci.com

Wmaracı da diğerleri gibi bir webmaster forumu. Aslında bunların hepsi zamanla iyinetten çeşitli nedenlerle kopan arkadaşlar 🙂 Buranın da kendine has bir ticaret hacmi var.

Sadeceon – www.sadeceon.com

Sadeceon bir pazar alanı. Belli alanlarda ki hizmetinizi 10 ve katlarında sunarak para kazanabileceğiniz bir site. Ben ağırlıklı olarak webmaster sitelerinde ki alanlardan işlerimi buluyorum ama son zamanlarda burdan da çeşitli işler geliyor.

Hakkında zanzanamoltigor

Bu habere de bakabilirisiniz

Altın Kaç Lira? Günlük Altın Fiyatları – 14 Ekim 2020 Çarşamba

Altın bizim annelerimizin biriktirdiği paralarla alıp kenara attığı yatırım türüydü. Yıllarca bunun işe yaramaz bir …

2 Yorumlar

  1. verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

  2. uygun iyi bir sie var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yeni